اولین پست من

سلام من متین قانع هستم و اینجا سایت و بلاگ شخصی من هستش.

matin ghane - متین قانع
بازار اصفهان – بهمن 1398

توی این سایت قصدم اینه که چیزهایی که میدونم رو بنویسم و آموزش بدم، تا جایی که وقت کنم و درخواستش باشه البته :)‌
سرویس‌های باحالی که به درد خودم می‌خوره رو معرفی می‌کنم. گاهی وقتا (اگر جسارت نباشه) نقدشون هم می‌کنم. همچنین یسری سرویس‌ها رو می‌نویسم، فیلم می‌گیرم و همراه با آموزش ساختش براتون منتشر می‌کنم.

من شخصا آدمی هستم که خیلی دست به نوشتن خوبی ندارم؛ گاهی اوقات از نوشتن مطالب به شکلی که بهشون فکر می‌کنم می‌ترسم و برخلاف صحبت کردن و رفتارم در جامعه واقعی، توی فضای مجازی خیلی اجتماعی نیستم و فعالیتی ندارم.
با استفاده از این سایت می‌خوام سعی کنم که خودم رو توی این زمینه اصلاح کنم و همچنین اگر بتونم یه چیزایی هم یاد بدم و چندتا دوست بیشتر پیدا کنم.

اگر دوست دارین در مورد من بیشتر بدونید:
من فوق دیپلم الکترونیک گرفتم و الان هم برای لیسانس، رشته ICT‌ (مهندسی فناوری مخابرات) می‌خونم؛ البته به درس علاقه چندانی ندارم و هر ترم فقط 3 یا 4 جلسه سر کلاسام حاضر می‌شم.
من به شدت به یادگیری چیزهای جدید علاقه دارم و تقریبا 40 ساعت از هر هفته رو به یادگیری اختصاص میدم. علاوه بر اون خیلی خیلی کنجکاوم در مورد مسائل و هر سوالی که برام پیش بیاد رو بلافاصله گوگل می‌کنم.
طرفدار غذاهای جدیدم و استعداد نسبتا خوبی در تشخیص طعم غذاها دارم. تفریح من آشپزی، رانندگی و چرخیدن توی یوتیوبه و همیشه سعی میکنم به بقیه تا جایی که از دستم بر میاد کمک کنم چون حس خوبی بهم میده.