بهترین دکتر تغذیه در تهران کیست؟ لیست 10 تایی

انتخاب بهترین دکتر تغذیه در تهران ممکن است کمی دشوار به نظر برسد چرا که در سال‌های اخیر شاهد افزایش مجموعه‌هایی هستیم که در ارائه رژیم غذایی و خدمات مربوط به کاهش یا افزایش وزن در حال فعالیت هستند. داشتن تناسب‌اندام و وزن ایده‌آل آرزوی هر فردی است که به سلامت جسم و روان خود اهمیت می‌دهد. نمی‌توان یک رژیم غذایی ثابت و مشخص را برای همه افراد تجویز کرد؛ زیرا کارآمدترین رژیم‌های تغذیه برنامه‌های غذایی هستند که مناسب با ویژگی جسمانی و شرایط سنی افراد باشد. بهترین دکتر تغذیه در تهران باید بتواند با درنظر گرفتن این ویژگی‌ها افراد را در رسیدن به وزن ایده‌آل یاری کند.

ویژگی‌ های دکتر تغذیه خوب چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم، به دلیل پیشرفت علم پزشکی در ایران، تعداد بی‌شماری از متخصصین تغذیه در سطح کشور و به‌خصوص در شهر تهران فعالیت می‌کنند. در نتیجه، انتخاب بهترین دکتر تغذیه تهران کمی دشوار به نظر می‌رسد. برای انتخاب بهترین دکتر تغذیه در تهران و سایر مناطق کشور، لازم است برخی نکات را در نظر داشته باشید.

ویژگی‌ های دکتر تغذیه خوب چیست؟

֎ داشتن تخصص و دانش کافی در حوزه تغذیه و رژیم‌درمانی

افرادی که در حوزه تغذیه دانش و تجربه کافی داشته باشند می‌توانند به‌خوبی با توجه به شرایط جسمانی، جنسیت و سن افراد بهترین رژیم غذایی که مناسب آنان باشد را ارائه دهند. متأسفانه برخی از فعالان در حوزه تغذیه و رژیم‌درمانی از تخصص کافی برخوردار نیستند و بدون آنکه دوره‌های آموزشی و تحصیلی تخصصی و ویژه برای رژیم‌درمانی را گذرانده باشند، تنها با تبلیغات و ادعاهای نادرست مشغول به کار هستند و افراد پس از مراجعه به آنان و دریافت رژیم غذایی نه‌تنها به نتیجه دلخواه خود نرسیدند؛ بلکه به مشکلات و عوارض غیر قابل بازگشتی دچار شده‌اند.

بررسی سوابق تحصیلی و تخصص پزشکان تغذیه برای انتخاب بهترین دکتر تغذیه در تهران اهمیت بسیاری دارد.

در مقاله بهترین روش لاغری شما را با روش‌های پزشکی و خانگی لاغری آشنا کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید.

֎ داشتن تجربه طولانی و سوابق درمانی مناسب

یکی از موارد تعیین‌کننده بهترین متخصص تغذیه در تهران بازخورد مثبت مراجعین، سابقه طولانی ارائه خدمات و همچنین نتایج مناسب و مثبت رژیم‌درمانی است. با مراجعه به پزشک متخصصی که علاوه بر در اختیار داشتن سوابق تحصیلی تخصصی و گذراندن دوره‌های ویژه رژیم‌درمانی، تجربه کافی در این حوزه داشته باشد به شما کمک می‌کند بدون نگرانی از عوارض جانبی و هدردادن وقت و هزینه به آنان اعتماد کرده و بهترین و مناسب‌ترین رژیم غذایی موردنظر خود را دریافت کنید.

֎ داشتن اخلاق و رفتار خوب

درست است که سوابق تحصیلی و تجربه بلندمدت پزشک متخصص تغذیه بسیار اهمیت دارد، اما نحوه برخورد پزشک و کادر درمان یک مجموعه با مراجعین نیز یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده بهترین دکتر تغذیه در تهران است. یک پزشک خوب باید بتواند با صبر و حوصله مشکلات بیماران خود را بررسی کند و با برگزاری جلسه‌های مشاوره از انتظارات و خواسته‌های بیمار آگاه شده و بتواند به او اطمینان دهد که رژیم غذایی مناسبی در اختیارش قرار داده و کمک می‌کند به نتیجه مطلوب خود برسد. همچنین پزشک باید بتواند به بیماران خود انگیزه بدهد و با فراهم‌کردن محیطی صمیمی و دوستانه، بیماران را به سمت سلامتی و بهبود شرایط جسمانی سوق دهد.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر تغذیه در تهران

با توجه به نکاتی که در رابطه با ویژگی‌های دکتر تغذیه خوب در تهران و سایر مناطق کشور ذکر کردیم، در این بخش به معرفی 10 تا از بهترین دکتر تغذیه در تهران می‌پردازیم:

1. دکتر محمدحسن ابوالحسنی دکتر خوب تغذیه

دکتر محمدحسن ابوالحسنی یکی از بهترین دکترهای تغذیه در تهران است که مدرک پزشکی تخصصی در رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران را در اختیار دارد و با سابقه‌ای بیش از 25 سال در این حوزه فعالیت می‌کند. دکتر محمدحسن ابوالحسنی بر اساس تکنیک و روش جدید اکسچنج (Exchange) برای هر مراجعه‌کننده بر طبق تغییرات الگوهای رفتاری و ذهنی آنها رژیم غذایی مناسب را در اختیارشان قرار می‌دهد.

دکتر محمدحسن ابوالحسنی دکتر خوب تغذیه

از دیگر خدماتی که مجموعه ایشان ارائه می‌دهد می‌توان به دستگاه‌ها و تجهیزات لاغری مبتنی بر جدیدترین تکنیک‌های علم پزشکی مانند آر اف، ال پی جی، کرایولیپولیز و کویتیشن و همچنین دستگاه و متد شناخته شده ایکس بادی و EMS برای کاهش سریع وزن و تناسب‌اندام اشاره کرد.

اگر تمایل دارید درباره رژیم کتو بیشتر بدانید مقاله رژیم کتوژنیک چیست را مطالعه کنید.

2. دکتر کوروش صمدپور دکتر تغذیه خوب در تهران

کوروش صمدپور باسابقه فعالیت پرافتخار بیش از 20 سال و فارغ‌التحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تهران، در حوزه تغذیه و رژیم‌درمانی به‌عنوان بهترین دکتر تغذیه در تهران شناخته شده است. ایشان با استفاده متدهای اصلاح الگوی تغذیه، در کاهش و تثبیت وزن افراد کمک بسزایی کرده و تمامی مراجعین از نظر تأثیرگذاری متد ایشان، نتایج مطلوبی را تجربه کرده‌اند.

دکتر کوروش صمدپور دکتر تغذیه خوب در تهران

از دیگر خدماتی که کوروش صمدپور ارائه می‌دهد می‌توان به مواردی مانند رفع سریع چاقی موضعی، کاهش وزن در تمامی نواحی بدن با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های لاغری دنیا، ارائه رژیم غذایی مناسب برای بانوان در دوران بارداری و شیردهی، رژیم غذایی مخصوص بیمارانی که به مشکلات گوارشی، کبدی، کلیوی و حتی دیابت دچار هستند، نظارت بر رژیم غذایی ویژه ورزشکاران، کودکان و سالمندان اشاره کرد.

3. دکتر مهسا شیری بهترین دکتر تغذیه در تهران

دکتر مهسا شیری بهترین متخصص تغذیه در تهران و متخصص در به‌روزترین شیوه‌های رژیم‌درمانی است. در مجموعه دکتر مهسا شیری، رژیم‌درمانی تخصصی با استفاده از بهترین دستگاه‌های لاغری و کاهش وزن، تعیین رژیم مناسب توسط دستگاه‌های اندازه‌گیر فاکتور سلامتی بدن یا همان بایو اسکن، کاهش سایز و تناسب‌اندام از طریق پیکرتراشی بدون نیاز به جراحی به مراجعه‌کنندگان باتوجه‌به انتظاراتی که دارند ارائه می شود.

دکتر مهسا شیری بهترین دکتر تغذیه در تهران

ورزش در لاغری بسیار تاثیرگذار است. در مقاله ورزش برای لاغری شکم و پهلو چند ورزش مناسب برای کاهش وزن معرفی کرده‌ایم.

4. دکتر معصومه مرادی

بهترین دکتر تغذیه در تهران در محدوده گیشا، دکتر معصومه مرادی متخصص و کارشناس تغذیه، فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. خوشبختانه اکثر مراجعه‌کنندگان از کاهش وزن، تغییرات سبک غذایی، نوع رژیم غذایی و درمان چاقی موضعی رضایت کامل داشته‌اند.

دکتر معصومه مرادی

در مجموعه تخصصی دکتر معصومه مرادی خدماتی مانند ارائه انواع رژیم غذایی چاقی یا لاغری باتوجه‌به سن، جنسیت، بیماری‌های جسمی و انتظارات افراد ارائه شده و همچنین امکان لاغری و کاهش سایز موضعی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص در این مجموعه فراهم شده است.

5. دکتر مریم مظاهریان بهترین دکتر تغذیه تهران

اگر به دنبال دکتر تغذیه خوب در تهران در ناحیه شمال شهر می‌گردید، پیشنهاد ما به شما دکتر مریم مظاهریان است. ایشان یکی از بهترین کارشناسان و متخصصان تغذیه و فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران هستند. ایشان علاوه بر افتخارات علمی در حوزه تخصصی تغذیه مانند چاپ بیش از 10 کتاب و مقاله علمی – پژوهشی، با بیش از 15 سال سابقه درخشان در ارائه مشاوره و رژیم‌های غذایی لاغری و چاقی، یکی از سرشناس‌ترین افراد در این حوزه هستند.

دکتر مریم مظاهریان بهترین دکتر تغذیه تهران

6. دکتر مجید حاجی فرجی دکتر تغذیه خوب

بهترین دکتر تغذیه در تهران و محدوده شهرک غرب، دکتر مجید حاجی فرجی متخصص در تمام زمینه‌ها متدهای به‌روز علم پزشکی تغذیه هست. تمامی افراد می‌توانند برای گرفتن مشاوره و رژیم تخصصی لاغری یا چاقی به مجموعه ایشان مراجعه کنند. از خدمات مجموعه دکتر مجید حاجی فرجی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه رژیم‌های تخصصی چاقی و لاغری باتوجه‌به شرایط خاص مراجعه‌کنندگان
  • ارائه رژیم ویژه ورزشکاران
  • ارائه برنامه غذایی مناسب بانوان در دوران بارداری و شیردهی
  • ارائه رژیم برای کمبود یا اضافه‌وزن کودکان و نوجوانان
  • مشاوره تغذیه برای بیماران دیابتی، کلیوی، گوارشی و قلبی
دکتر مجید حاجی فرجی دکتر تغذیه خوب

7. دکتر احمد ساعدی بهترین متخصص تغذیه در تهران

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم چاقی و لاغری، فارغ‌التحصیل دکترای تغذیه از دانشگاه نیوکسل استرالیا و عضو هیئت‌علمی دانشگاه پزشکی تهران و انجمن تغذیه ایران و استرالیا، باسابقه درخشان و رضایت اکثری مراجعه‌کنندگان از نتایج رژیم، به‌عنوان بهترین دکتر تغذیه در تهران در حال فعالیت است.

دکتر احمد ساعدی بهترین متخصص تغذیه در تهران

از خدمات مجموعه احمدساعدی می‌توان به مشاوره تغذیه و رژیم مناسب بارداری، کودکان و نوجوانان، ورزشکاران، بیماران قلبی، افرادی که به کبد چرب دچار هستند و بیماران سرطانی اشاره کرد.

8. دکتر حمیدرضا فرشچی بهترین دکتر تغذیه در تهران

دکتر حمیدرضا فرشچی مدرک پزشکی را از دانشگاه‌های معتبر کشور انگلیس در رشته تغذیه بالینی دریافت کرده است. ایشان عضو انجمن دیابت و چاقی آمریکا بوده و جوایز بسیاری در حوزه تحقیقات چاقی اروپا دریافت کرده‌اند. از متدهای شناخته شده دکتر حمیدرضا فرشچی می‌توان به رژیم‌درمانی نوین، شیوه‌ای برای درمان و ارائه رژیم غذایی مناسب بیماران مبتلا به سندروم متابولیک، رفتاردرمانی و دارودرمانی مؤثر در شیوه تغذیه و سبک زندگی اشاره کرد.

دکتر حمیدرضا فرشچی بهترین دکتر تغذیه در تهران

تغذیه دوران کودکی و بلوغ، رژیم غذایی بارداری و شیردهی، تغذیه مناسب بیماران مبتلا به چربی خون و سندروم تخمدان پلی‌کیستیک و دیابت از مواردی هستند که توسط مجموعه دکتر حمیدرضا فرشچی ارائه می شوند.

9. دکتر رضا رادمنش دکتر تغذیه خوب در تهران

بهترین دکتر تغذیه در تهران و در محدوده تجریش، دکتر رضا رادمنش کارشناس تغذیه و متخصص در متد نوین رژیم‌درمانی است. ایشان باسابقه طولانی و درخشان فعالیت در حوزه تغذیه و ارائه بیش از 40 مقاله علمی و پژوهشی در این حوزه، در زمینه بیماری‌های وابسته به چاقی و لاغری در حال فعالیت هستند. ایشان موفق به کسب عنوان برترین پژوهشگر دانشگاه علوم شهید بهشتی در سال 1383 شدند.

دکتر رضا رادمنش دکتر تغذیه خوب در تهران

10. دکتر یحیی پاسدار بهترین دکتر تغذیه تهران

دکتر یحیی پاسدار صاحب دکتری تغذیه از کالج سلطنتی انگلستان و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است. اصلاح عادات غذایی، بهبود پوکی‌استخوان، رژیم ویژه دوران بارداری و شیردهی، رژیم‌درمانی سندروم تخمدان، رژیم‌درمانی بیماران دیابتی، رژیم ویژه کاهش چربی و کلسترول خون و همچنین ارائه رژیم‌های غذایی چاقی و لاغری مناسب تمام سنین از جمله خدماتی است که مجموعه تخصصی دکتر یحیی پاسدار در خدمت مراجعین قرار می‌دهد.

دکتر یحیی پاسدار بهترین دکتر تغذیه تهران

سخن پایانی

در این مقاله از مجموعه مقالات بلاگ لند اسپا، به معرفی 10 مورد از بهترین دکتر تغذیه در تهران پرداختیم. توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید خارج از لیست معرفی شده پزشک متخصص تغذیه انتخاب کنید، به فاکتورها و ویژگی‌های انتخاب بهترین دکتر تغذیه در تهران دقت کنید. امیدواریم تمامی موارد ذکر شده در مقاله در انتخاب بهترین پزشک و رسیدن به تناسب‌اندام و وزن ایده‌آل به شما عزیزان کمک کرده باشد. خوشحال می‌شویم تجربیات و نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دکمه بازگشت به بالا